درباره آهن حدید

   اعتماد یکی از مهمترین سرمایه های اجتماعی است، سرمایه ای که پایداری، همدلی و پیشرفت و شکوفایی یک ملت را رقم میزند. در دنیای تجارت هم، اعتماد مشتریان ضمانتی برای بقا و پیشرفت هر کسب و کار محسوب میشود. قابل اعتماد بودن چیزی است فراتر از پذیرش مسئولیت، باور به صداقت یک فرد یا سازمان یعنی اطمینان از برآورده شدن انتظارات و امنیت منافع شما. اعتماد یک پیمان دو جانبه است برای دستیابی به اهداف و انجام درست یک رفتار. ما در مجموعه آهن حدید با عشق و انگیزه فراوان در تلاشیم تا خالق و حافظ این اعتماد باشیم و تجربه ای راحت و مطمئن از خرید آهن آلات رو به شما ارائه دهیم.

شرکت آهن حدید ( خدمات فولاد برش حدید ) فعالیت خود را از سال 1385 با هدف ایجاد شغل برای دیگر افراد جامعه، در حوزه آهن آغاز کرد. در این سالها آهن حدید با تکیه بر پروردگار یکتا، تلاش کارگران و کارمندان زحمت کش شرکت و اعتماد و رضایت مشتریان خود، موفق به توسعه کسب و کار خود شد به طوریکه در حال حاضر برای حدود 1000 نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم ایجاد اشتغال و کارآفرینی شده است.

خدمات آهن حدید

  • فروش نبشی ، ناودانی ، تسمه ، لوله و پروفیل ، زد ، آبرو ، فنس و توری ، پشم و شیشه ، انواع پیچ های سر مته ای ، بست داربستی
  • خم و برشکاری
  • نواربری
  • تولید عرشه فولادی ، کرکره های سینوسی و ذوزنقه و شادولاین و طرح سفال و دامپا
آهن حدید

چشم انداز و اهداف آهن حدید

آهن حدید در نظر دارد که در آینده ای نزدیک اقدام به راه اندازی خطوط تولید لوله و پروفیل ، انواع سازه های فلزی (گلخانه ای و…) ، ساخت و ساز اسکلت های فلزی نماید و خدمت رسانی به مشتریان خود را افزایش دهد.

نام و نام خانوادگی